ZTE
ZTE ZMAX 10 4G LTE-A
Sürüm: US
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
164.8 mm / 6.5 inch
İşlemci hızı
1800 MHz
RAM kapasitesi
3 GiB RAM
Batarya kapasitesi
5000 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 10 (Q)
Çıkış tarihi
2020 Oct 16
Cepiyi puanı
77
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, uzun pil ömrü isteyenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
uzun pil ömrü isteyenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Güçlü batarya kapasitesi
Dikkat edilmesi gerekenler
- RAM kapasitesi giriş seviyesinde
ZTE ZMAX 10 4G LTE-A hakkında kısa değerlendirme
ZTE ZMAX 10 4G LTE-A, ekran tarafında 164.8 mm / 6.5 inch, bataryada 5000 mAh battery, bellekte 3 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 204 g / 7.2 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 2020 Oct 16 |
| Çözünürlük | 720x1560 |
| Derinlik | 8.9 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2020 Sep |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 82.0% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 164.8 mm / 6.5 inch |
| FM Radyo Alıcısı | Unknown |
| Genişlik | 76.7 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek Helio A25 MT6762D, 2019, 64 bit, octa-core, 12 nm, IMG PowerVR GE8320 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 1800 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 10 (Q) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | ZTE |
| Model | ZMAX 10 4G LTE-A US Z6250CC |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 5000 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | North America |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | USA |
| RAM Kapasitesi | 3 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| Üretici | ZTE |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.