uleFone
uleFone Armor 27T Pro 5G
Sürüm: Global · Dual SIM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
172.2 mm / 6.8 inch
İşlemci hızı
2400 MHz
RAM kapasitesi
12 GiB RAM
Batarya kapasitesi
10600 mAh battery
Şarj gücü
33.0 W charging
Kablosuz şarj
Qi
İşletim sistemi
Google Android 14 (Upside Down Cake)
Çıkış tarihi
2024 Aug
Cepiyi puanı
88
Güçlü bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, oyun ve akıcı ekran deneyimi, uzun pil ömrü isteyenler
büyük ekran sevenler
oyun ve akıcı ekran deneyimi
uzun pil ömrü isteyenler
Güçlü yanlar
- Akıcı yüksek yenileme hızına sahip ekran
- Güçlü batarya kapasitesi
- Yüksek RAM kapasitesi
Dikkat edilmesi gerekenler
- Fiyat ve yazılım desteği rakip modellerle birlikte kontrol edilmeli
uleFone Armor 27T Pro 5G hakkında kısa değerlendirme
uleFone Armor 27T Pro 5G, ekran tarafında 172.2 mm / 6.8 inch, bataryada 10600 mAh battery, bellekte 12 GiB RAM, şarjda 33.0 W charging gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 441 g / 15.56 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 2024 Aug |
| Çözünürlük | 1080x2460 |
| Derinlik | 18.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2024 Aug 1 |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 68.8% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 172.2 mm / 6.8 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (76-108 MHz) with RDS |
| Genişlik | 86.8 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek Dimensity 6300 MT6835T, 2024, 64 bit, octa-core, 2048 Kbyte L2, 6 nm, ARM Mali-G57 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 2400 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 14 (Upside Down Cake) |
| Kablosuz Şarj | Qi |
| Kamera Görüntü Sensörü | BSI CMOS |
| Maksimum Kablosuz Şarj Gücü | 30.0 W |
| Maksimum Şarj Gücü (Watt) | 33.0 W charging |
| Marka | uleFone |
| Model | Armor 27T Pro 5G Global Dual SIM TD-LTE |
| NFC | NFC A , NFC B |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 10600 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Africa , Asia , Australia , Central America , Eastern Europe , Europe , Middle East , North America , Oceania , South America , Southeast Asia , Western Europe , Worldwide |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Afghanistan , Algeria , Argentina , Armenia , Australia , Azerbaijan , Austria , Bahrain , Bangladesh , Belarus , Belgium , Bolivia , Brazil , Bulgaria , Cambodia , Canada , Chile , China , Colombia , Costa Rica , Croatia , Cyprus , Czech , Denmark , Ecuador , Estonia , Egypt , Finland , France , Georgia , Germany , Greece , Guatemala , HK , Honduras , Hungary , India , Indonesia , Iraq , Iran , Ireland , Israel , Italy , Japan , Jordan , Kazakhstan , Kenya , Kuwait , Kyrgyzstan , Latvia , Lithuania , Lebanon , Luxembourg , Malaysia , Mexico , Moldova , Morocco , Myanmar , Nepal , Netherlands , Nigeria , Norway , NZ , Oman , Panama , Pakistan , Paraguay , Peru , Philippines , Poland , Portugal , Puerto Rico , Qatar , Romania , Russia , Saudi Arabia , Serbia , Slovakia , Singapore , Slovenia , South Africa , South Korea , Spain , Sri Lanka , Switzerland , Sweden , Taiwan , Tanzania , Tunisie , Thailand , Turkey , UAE , Uganda , UK , Ukraine , USA , Uzbekistan , Vietnam |
| RAM Kapasitesi | 12 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | BSI CMOS |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.