Simputer Trust
Simputer Trust Simputer
Sürüm: 32 MiB RAM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
İşlemci hızı
200 MHz
RAM kapasitesi
32 MiB RAM
Çıkış tarihi
2002 Jul
Cepiyi puanı
78
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
çoklu görev ve yoğun kullanım
çoklu görev ve yoğun kullanım
Güçlü yanlar
- Kablosuz şarj desteği var
- Yüksek RAM kapasitesi
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Simputer Trust Simputer hakkında kısa değerlendirme
Simputer Trust Simputer, ekran tarafında 240x320, bellekte 32 MiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Bluetooth | No |
|---|---|
| Cihaz Kategorisi | PDA |
| Çıkış Tarihi | 2002 Jul |
| Çözünürlük | 240x320 |
| Derinlik | 20 mm |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 80 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | DEC StrongARM SA-1100, 1997, 32 bit, single-core, 16 Kbyte I-Cache, 8 Kbyte D-Cache, 350 nm |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 200 MHz |
| Kamera Görüntü Sensörü | No |
| Marka | Simputer Trust |
| Model | Simputer |
| Piyasa Bölgeleri | Asia |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | India |
| RAM Kapasitesi | 32 MiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| Üretici | Psion |
| USB | USB 1.0 / USB FS (12 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | Proprietary |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.