Samsung
Samsung Galaxy Note 7 WiMAX 2+ SCV34
Sürüm: 4 GiB RAM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
143.9 mm / 5.7 inch
İşlemci hızı
2150 MHz
RAM kapasitesi
4 GiB RAM
Kablosuz şarj
PMA , Qi
İşletim sistemi
Google Android 6.0.1 (Marshmallow) / Japanese
Çıkış tarihi
Cancelled
Cepiyi puanı
77
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Samsung Galaxy Note 7 WiMAX 2+ SCV34 hakkında kısa değerlendirme
Samsung Galaxy Note 7 WiMAX 2+ SCV34, ekran tarafında 143.9 mm / 5.7 inch, bellekte 4 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 169 g / 5.96 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | Cancelled |
| Çözünürlük | 1440x2560 |
| Derinlik | 7.9 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2016 Sep |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 78.0% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 143.9 mm / 5.7 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 73.9 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996, 2015, 64 bit, quad-core, 32 Kbyte I-Cache, 32 Kbyte D-Cache, 1536 Kbyte L2, 14 nm, Qualcomm Adreno 530 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 2150 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 6.0.1 (Marshmallow) / Japanese |
| Kablosuz Şarj | PMA , Qi |
| Kamera Görüntü Sensörü | BSI CMOS |
| Marka | Samsung |
| Model | SM-N930J Galaxy Note 7 WiMAX 2+ SCV34 |
| NFC | Yes |
| Piyasa Bölgeleri | Asia |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Japan |
| RAM Kapasitesi | 4 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| Üretici | Samsung Electronics |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.