Psion
Psion Series 5 8MB Special
Sürüm: 8 MiB RAM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
142 mm / 5.6 inch
İşlemci hızı
18.432 MHz
RAM kapasitesi
8 MiB RAM
İşletim sistemi
Symbian EPOC Release 3
Çıkış tarihi
1997 Sep
Cepiyi puanı
78
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, güncel yazılım deneyimi arayanlar
büyük ekran sevenler
güncel yazılım deneyimi arayanlar
Güçlü yanlar
- Günlük kullanım için güçlü RAM
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Psion Series 5 8MB Special hakkında kısa değerlendirme
Psion Series 5 8MB Special, ekran tarafında 142 mm / 5.6 inch, bellekte 8 MiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 354 g / 12.49 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | No |
| Cihaz Kategorisi | Palmtop |
| Çıkış Tarihi | 1997 Sep |
| Çözünürlük | 640x240 |
| Derinlik | 23 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 43.3% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 142 mm / 5.6 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 170 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | ARM 7100, 1995, 32 bit, single-core, 8 Kbyte I-Cache |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 18.432 MHz |
| İşletim Sistemi | Symbian EPOC Release 3 |
| Kamera Görüntü Sensörü | No |
| Marka | Psion |
| Model | Series 5 8MB Special Edition |
| Piyasa Bölgeleri | Europe , Western Europe |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Ireland , UK |
| RAM Kapasitesi | 8 MiB RAM |
| Ses Çıkışı | No |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| Üretici | Psion |
| USB | No |
| USB Bağlantı Tipi | No |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.