Poco
Poco F7 Ultra
Sürüm: 16 GB / 512 GB · Nano-SIM (4FF)
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
6.67 İnç
İşlemci hızı
4.32 GHz
RAM kapasitesi
16 GB
Batarya kapasitesi
5300 mAh
Şarj gücü
120 W
Kablosuz şarj
Var
İşletim sistemi
Android
Çıkış tarihi
2025
Cepiyi puanı
93
Güçlü bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, oyun ve akıcı ekran deneyimi, uzun pil ömrü isteyenler
büyük ekran sevenler
oyun ve akıcı ekran deneyimi
uzun pil ömrü isteyenler
Güçlü yanlar
- Akıcı yüksek yenileme hızına sahip ekran
- Güçlü batarya kapasitesi
- Hızlı şarj desteği güçlü
- Kablosuz şarj desteği var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Fiyat ve yazılım desteği rakip modellerle birlikte kontrol edilmeli
Poco F7 Ultra hakkında kısa değerlendirme
Poco F7 Ultra, ekran tarafında 6.67 İnç, bataryada 5300 mAh, bellekte 16 GB, depolamada 512 GB, şarjda 120 W gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 212 Gram |
|---|---|
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| Çıkış Tarihi | 2025 |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Display Refresh Rate | 120 Hz |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Mart |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 89.22 % |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 6.67 İnç |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 4.32 GHz |
| İşletim Sistemi | Android |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Maksimum Şarj Gücü (Watt) | 120 W |
| Marka | Poco |
| Model | Poco F7 Ultra |
| NFC | Var |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 5300 mAh |
| RAM Kapasitesi | 16 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.