Pixelphone
Pixelphone M1
Sürüm: 2 GiB RAM · Dual SIM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
139.7 mm / 5.5 inch
İşlemci hızı
1300 MHz
RAM kapasitesi
2 GiB RAM
Batarya kapasitesi
2500 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 7.0 (Nougat)
Çıkış tarihi
N/A
Cepiyi puanı
73
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
- RAM kapasitesi giriş seviyesinde
Pixelphone M1 hakkında kısa değerlendirme
Pixelphone M1, ekran tarafında 139.7 mm / 5.5 inch, bataryada 2500 mAh battery, bellekte 2 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 175 g / 6.17 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | N/A |
| Çözünürlük | 640x1280 |
| Derinlik | 8.9 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2018 Feb 12 |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 74.8% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 139.7 mm / 5.5 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (88-108 MHz) |
| Genişlik | 70.2 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek MT6737, 2016, 64 bit, quad-core, 28 nm, ARM Mali-T720 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 1300 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 7.0 (Nougat) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Pixelphone |
| Model | M1 TD-LTE Dual SIM |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 2500 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Asia , Eastern Europe |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Armenia , Azerbaijan , Georgia , Kazakhstan , Moldova , Russia , Ukraine |
| RAM Kapasitesi | 2 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Micro-B (Micro-USB) |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.