OnePlus
OnePlus 15
Sürüm: 16 GB / 512 GB · eSIM Nano-SIM (4FF)
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
6.78 İnç
İşlemci hızı
4.6 GHz
RAM kapasitesi
16 GB
Batarya kapasitesi
7300 mAh
Şarj gücü
120 W
Kablosuz şarj
Var
İşletim sistemi
Android
Çıkış tarihi
2025
Cepiyi puanı
97
Güçlü bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, oyun ve akıcı ekran deneyimi, uzun pil ömrü isteyenler
büyük ekran sevenler
oyun ve akıcı ekran deneyimi
uzun pil ömrü isteyenler
Güçlü yanlar
- Akıcı yüksek yenileme hızına sahip ekran
- Güçlü batarya kapasitesi
- Hızlı şarj desteği güçlü
- Kablosuz şarj desteği var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Fiyat ve yazılım desteği rakip modellerle birlikte kontrol edilmeli
OnePlus 15 hakkında kısa değerlendirme
OnePlus 15, ekran tarafında 6.78 İnç, bataryada 7300 mAh, bellekte 16 GB, depolamada 512 GB, şarjda 120 W gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 215 Gram |
|---|---|
| Çıkış Tarihi | 2025 |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Display Refresh Rate | 165 Hz |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 90.64 % |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 6.78 İnç |
| Ekran Tipi | AMOLED |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 4.6 GHz |
| İşletim Sistemi | Android |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Maksimum Şarj Gücü (Watt) | 120 W |
| Marka | OnePlus |
| Model | OnePlus 15 (CPH2747) |
| NFC | Var |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 7300 mAh |
| RAM Kapasitesi | 16 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X Ultra |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Video Kayıt Özellikleri | Dolby Vision Kayıt HDR HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) HDR (4K) 120fps HDR (4K) 60fps Portre Modu (Bokeh) Tilt-Shift Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) 10-bit LOG |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.