Nokia
Nokia N93-5
Sürüm: N93-5
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
61 mm / 2.4 inch
İşlemci hızı
332 MHz
RAM kapasitesi
64 MiB RAM
Batarya kapasitesi
1100 mAh battery
İşletim sistemi
Symbian OS 9.1 Series 60 3rd Edition
Çıkış tarihi
2006 Aug 3
Cepiyi puanı
79
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, çoklu görev ve yoğun kullanım, güncel yazılım deneyimi arayanlar
büyük ekran sevenler
çoklu görev ve yoğun kullanım
güncel yazılım deneyimi arayanlar
Güçlü yanlar
- Yüksek RAM kapasitesi
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Nokia N93-5 hakkında kısa değerlendirme
Nokia N93-5, ekran tarafında 61 mm / 2.4 inch, bataryada 1100 mAh battery, bellekte 64 MiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 180 g / 6.35 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 2.0 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 2006 Aug 3 |
| Çözünürlük | 240x320 |
| Derinlik | 28.2 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 27.3% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 61 mm / 2.4 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (88-108 MHz) |
| Genişlik | 55.5 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | Texas Instruments OMAP 2420, 2005, 32 bit, single-core, 32 Kbyte I-Cache, 32 Kbyte D-Cache, 90 nm, IMG PowerVR MBX GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 332 MHz |
| İşletim Sistemi | Symbian OS 9.1 Series 60 3rd Edition |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Nokia |
| Model | N93-5 |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 1100 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Asia , Southeast Asia |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | China , HK , Singapore , Taiwan |
| RAM Kapasitesi | 64 MiB RAM |
| Ses Çıkışı | Proprietary |
| Ses/Görüntü Çıkışı | Yes / Proprietary |
| SIM Kart Yuvası | Mini-SIM (2FF) |
| Üretici | Nokia |
| USB | USB 2.0 / USB FS (12 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | Proprietary |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 3.0 x optical zoom / 20.0 x digital zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.