Noa
Noa Element H9
Sürüm: 4 GiB RAM · Dual SIM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
139 mm / 5.5 inch
İşlemci hızı
2000 MHz
RAM kapasitesi
4 GiB RAM
Batarya kapasitesi
3000 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 6.0 (Marshmallow)
Çıkış tarihi
N/A
Cepiyi puanı
76
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Noa Element H9 hakkında kısa değerlendirme
Noa Element H9, ekran tarafında 139 mm / 5.5 inch, bataryada 3000 mAh battery, bellekte 4 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 180 g / 6.35 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | N/A |
| Çözünürlük | 1080x1920 |
| Derinlik | 8 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 75.6% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 139 mm / 5.5 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (88-108 MHz) |
| Genişlik | 73.8 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek Helio P10 MT6755, 2015, 64 bit, octa-core, 28 nm, ARM Mali-T860 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 2000 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 6.0 (Marshmallow) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Noa |
| Model | Element H9 Dual SIM TD-LTE |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 3000 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Eastern Europe , Europe , South America , Southeast Asia , Western Europe |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | China , Croatia , Cyprus , Czech , Greece , HK , Russia , Slovakia , Slovenia , Spain |
| RAM Kapasitesi | 4 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Micro-SIM (3FF) |
| USB | USB 3.1 Gen 2 / 3.2 Gen 2x1 / USB SS+ (10 Gbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.