Motorola
Motorola Moto G6 Plus NA
Sürüm: 4 GiB RAM / 64GB
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
149.9 mm / 5.9 inch
İşlemci hızı
2210 MHz
RAM kapasitesi
4 GiB RAM
Batarya kapasitesi
3200 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 8.0 (Oreo)
Çıkış tarihi
Cancelled
Cepiyi puanı
76
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Motorola Moto G6 Plus NA hakkında kısa değerlendirme
Motorola Moto G6 Plus NA, ekran tarafında 149.9 mm / 5.9 inch, bataryada 3200 mAh battery, bellekte 4 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 167 g / 5.89 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | Cancelled |
| Çözünürlük | 1080x2160 |
| Derinlik | 8.1 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2018 Apr 19 |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 74.5% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 149.9 mm / 5.9 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (76-90 MHz) with RDS |
| Genişlik | 75.5 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 630 SDM630, 2017, 64 bit, octa-core, 14 nm, Qualcomm Adreno 508 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 2210 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 8.0 (Oreo) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Motorola |
| Model | Moto G6 Plus TD-LTE NA XT1926-1 64GB |
| NFC | NFC A , NFC B |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 3200 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | North America |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Canada , USA |
| RAM Kapasitesi | 4 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| Üretici | Lenovo |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.