Meizu
Meizu Pro 7s
Sürüm: 6 GiB RAM / 5719 MiB user accessible RAM / 128GB · CN · Dual SIM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
132 mm / 5.2 inch
İşlemci hızı
2350 MHz
RAM kapasitesi
6 GiB RAM / 5719 MiB user accessible RAM
Batarya kapasitesi
3000 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 7.1.1 (Nougat) / Flyme OS 6.0
Çıkış tarihi
Cancelled
Cepiyi puanı
78
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Meizu Pro 7s hakkında kısa değerlendirme
Meizu Pro 7s, ekran tarafında 132 mm / 5.2 inch, bataryada 3000 mAh battery, bellekte 6 GiB RAM / 5719 MiB user accessible RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 163 g / 5.75 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | Cancelled |
| Çözünürlük | 1080x1920 |
| Derinlik | 7.3 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 71.3% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 132 mm / 5.2 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 70.72 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998, 2017, 64 bit, octa-core, 32 Kbyte I-Cache, 32 Kbyte D-Cache, 2048 Kbyte L2, 10 nm, Qualcomm Adreno 540 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 2350 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 7.1.1 (Nougat) / Flyme OS 6.0 |
| Kamera Görüntü Sensörü | BSI CMOS |
| Marka | Meizu |
| Model | Pro 7s Dual SIM TD-LTE CN 128GB M792Q-L / M792C-L |
| NFC | Yes |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 3000 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Asia |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | China , HK |
| RAM Kapasitesi | 6 GiB RAM / 5719 MiB user accessible RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| Üretici | Meizu |
| USB | USB 2.0 / USB SS (5 Gbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | Mono CMOS |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.