Honor
Honor Magic8 Pro
Sürüm: 12 GB / 512 GB · eSIM Nano-SIM (4FF)
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
6.71 İnç
İşlemci hızı
4.6 GHz
RAM kapasitesi
12 GB
Batarya kapasitesi
7100 mAh
Şarj gücü
100 W
Kablosuz şarj
Var
İşletim sistemi
Android
Çıkış tarihi
2025
Cepiyi puanı
95
Güçlü bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, oyun ve akıcı ekran deneyimi, uzun pil ömrü isteyenler
büyük ekran sevenler
oyun ve akıcı ekran deneyimi
uzun pil ömrü isteyenler
Güçlü yanlar
- Akıcı yüksek yenileme hızına sahip ekran
- Güçlü batarya kapasitesi
- Hızlı şarj desteği güçlü
- Kablosuz şarj desteği var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Fiyat ve yazılım desteği rakip modellerle birlikte kontrol edilmeli
Honor Magic8 Pro hakkında kısa değerlendirme
Honor Magic8 Pro, ekran tarafında 6.71 İnç, bataryada 7100 mAh, bellekte 12 GB, depolamada 512 GB, şarjda 100 W gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 219 Gram |
|---|---|
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| Çıkış Tarihi | 2025 |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Display Refresh Rate | 120 Hz |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ekim |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 89.38 % |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 6.71 İnç |
| Ekran Tipi | OLED |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 4.6 GHz |
| İşletim Sistemi | Android |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Maksimum Şarj Gücü (Watt) | 100 W |
| Marka | Honor |
| Model | Honor Magic8 Pro (BKQ-N49) |
| NFC | Var |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 7100 mAh |
| RAM Kapasitesi | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR HDR (4K) Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Portre Modu (Bokeh) Time-lapse (Hyperlapse) Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) 10-bit LOG |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.