Bu modelin sürümleri
Seçili sürüm: 256GB / 256GB · Global · Dual SIM • 256GB • 256GB • Global • Era 50 Global Dual SIM TD-LTE 256GB
RAM, depolama, renk, bölge veya SIM seçenekleri modele göre değişebilir. Size uygun sürümü seçerek cihazın teknik bilgilerini ve karşılaştırma durumunu görebilirsiniz.
General Mobile Era 50
- Güçlü batarya kapasitesi
- Fiyat ve yazılım desteği rakip modellerle birlikte kontrol edilmeli
General Mobile Era 50 hakkında kısa değerlendirme
General Mobile Era 50, ekran tarafında 172.2 mm / 6.8 inch, bataryada 5000 mAh battery, bellekte 6 GiB RAM, şarjda 33.0 W charging gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 200 g / 7.05 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 2024 Jun |
| Çözünürlük | 1080x2460 |
| Derinlik | 8.35 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2024 Jun |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 84.6% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 172.2 mm / 6.8 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (76-108 MHz) |
| Genişlik | 76.57 mm |
| Hoparlör(ler) | stereo |
| İşlemci (CPU) | MediaTek Helio G88 MT6769H, 2021, 64 bit, octa-core, 12 nm, ARM Mali-G52 2EEMC2 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 2000 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 14 (Upside Down Cake) |
| Kamera Görüntü Sensörü | BSI CMOS |
| Maksimum Şarj Gücü (Watt) | 33.0 W charging |
| Marka | General Mobile |
| Model | Era 50 Global Dual SIM TD-LTE 256GB |
| NFC | NFC A , NFC B |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 5000 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Asia , Eastern Europe , Europe , Middle East |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Turkey |
| RAM Kapasitesi | 6 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB C reversible |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom / 10.0 x digital zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |