Casio
Casio Cassiopeia PA-2400W
Sürüm: Cassiopeia PA-2400W
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
149 mm / 5.9 inch
İşlemci hızı
80 MHz
RAM kapasitesi
8 MiB RAM
İşletim sistemi
Microsoft Handheld PC 3.0 Professional Edition (Jupiter)
Çıkış tarihi
1999 Jun
Cepiyi puanı
78
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, güncel yazılım deneyimi arayanlar
büyük ekran sevenler
güncel yazılım deneyimi arayanlar
Güçlü yanlar
- Günlük kullanım için güçlü RAM
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Casio Cassiopeia PA-2400W hakkında kısa değerlendirme
Casio Cassiopeia PA-2400W, ekran tarafında 149 mm / 5.9 inch, bellekte 8 MiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 370 g / 13.05 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | No |
| Cihaz Kategorisi | Tablet |
| Çıkış Tarihi | 1999 Jun |
| Çözünürlük | 480x240 |
| Derinlik | 21 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 46.4% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 149 mm / 5.9 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 179 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | Hitachi SuperH SH3 (SH7700), 1996, 32 bit, single-core |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 80 MHz |
| İşletim Sistemi | Microsoft Handheld PC 3.0 Professional Edition (Jupiter) |
| Kamera Görüntü Sensörü | No |
| Marka | Casio |
| Model | Cassiopeia PA-2400W |
| Piyasa Bölgeleri | Asia , Europe , Western Europe |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Belgium , France , Germany , Italy , Japan , Luxembourg , Netherlands , Russia , UK |
| RAM Kapasitesi | 8 MiB RAM |
| Ses Çıkışı | No |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| Üretici | Casio Computer |
| USB | No |
| USB Bağlantı Tipi | No |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.