Alcatel
Alcatel One Touch Com HD3
Sürüm: 512 KiB RAM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
81 mm / 3.2 inch
RAM kapasitesi
512 KiB RAM
Batarya kapasitesi
880 mAh battery
Çıkış tarihi
1998 Jan
Cepiyi puanı
77
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, çoklu görev ve yoğun kullanım
büyük ekran sevenler
çoklu görev ve yoğun kullanım
Güçlü yanlar
- Kablosuz şarj desteği var
- Yüksek RAM kapasitesi
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
Alcatel One Touch Com HD3 hakkında kısa değerlendirme
Alcatel One Touch Com HD3, ekran tarafında 81 mm / 3.2 inch, bataryada 880 mAh battery, bellekte 512 KiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 230 g / 8.11 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | No |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 1998 Jan |
| Çözünürlük | 160x240 |
| Derinlik | 24 mm |
| Duyurulma Tarihi | 1997 Dec 1 |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 32.3% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 81 mm / 3.2 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 62 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| Kamera Görüntü Sensörü | No |
| Marka | Alcatel |
| Model | One Touch Com HD3 |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 880 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Europe , Western Europe |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | France , Germany |
| RAM Kapasitesi | 512 KiB RAM |
| Ses Çıkışı | No |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Yes |
| USB | No |
| USB Bağlantı Tipi | No |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.