Acer
Acer Liquid Z6E Duo
Sürüm: 1 GiB RAM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
127 mm / 5 inch
İşlemci hızı
1300 MHz
RAM kapasitesi
1 GiB RAM
Batarya kapasitesi
2000 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 6.0 (Marshmallow)
Çıkış tarihi
2016 Dec
Cepiyi puanı
72
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
- RAM kapasitesi giriş seviyesinde
Acer Liquid Z6E Duo hakkında kısa değerlendirme
Acer Liquid Z6E Duo, ekran tarafında 127 mm / 5 inch, bataryada 2000 mAh battery, bellekte 1 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 165 g / 5.82 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 2016 Dec |
| Çözünürlük | 720x1280 |
| Derinlik | 9.8 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 66.0% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 127 mm / 5 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (88-108 MHz) |
| Genişlik | 72 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek MT6580, 2015, 32 bit, quad-core, ARM Mali-400 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 1300 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 6.0 (Marshmallow) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Acer |
| Model | Liquid Z6E Duo LTE |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 2000 mAh battery |
| RAM Kapasitesi | 1 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Micro-SIM (3FF) |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Micro-B (Micro-USB) |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.