Acer
Acer Liquid Z6 Plus
Sürüm: 3 GiB RAM · Dual SIM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
139.7 mm / 5.5 inch
İşlemci hızı
1300 MHz
RAM kapasitesi
3 GiB RAM
Batarya kapasitesi
4080 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 6.0 (Marshmallow)
Çıkış tarihi
2016 Nov
Cepiyi puanı
74
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- RAM kapasitesi giriş seviyesinde
Acer Liquid Z6 Plus hakkında kısa değerlendirme
Acer Liquid Z6 Plus, ekran tarafında 139.7 mm / 5.5 inch, bataryada 4080 mAh battery, bellekte 3 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 169 g / 5.96 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Cihaz Kategorisi | Smartphone |
| Çıkış Tarihi | 2016 Nov |
| Çözünürlük | 1080x1920 |
| Derinlik | 8.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | 2016 Aug 31 |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 71.7% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 139.7 mm / 5.5 inch |
| FM Radyo Alıcısı | FM radio (88-108 MHz) with RDS |
| Genişlik | 75.6 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek MT6753, 2015, 64 bit, octa-core, 28 nm, ARM Mali-T720 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 1300 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 6.0 (Marshmallow) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Acer |
| Model | Liquid Z6 Plus Dual SIM TD-LTE |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 4080 mAh battery |
| Piyasa Bölgeleri | Asia , Eastern Europe , Europe , Oceania , Western Europe |
| Piyasaya Sunulduğu Ülkeler | Czech , France , Germany , Hungary , India , Italy , Moldova , Philippines , Poland , Romania , Russia , Slovakia , Ukraine |
| RAM Kapasitesi | 3 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Nano-SIM (4FF) |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Micro-AB |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.