Görsel yok
Acer
Acer Iconia Talk S A1-734
Sürüm: 2 GiB RAM / 16GB · Dual SIM
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
175 mm / 6.9 inch
İşlemci hızı
1300 MHz
RAM kapasitesi
2 GiB RAM
Batarya kapasitesi
3780 mAh battery
İşletim sistemi
Google Android 6.0.1 (Marshmallow)
Çıkış tarihi
2016 Sep
Cepiyi puanı
73
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- Batarya kapasitesi ortalamanın altında
- RAM kapasitesi giriş seviyesinde
Acer Iconia Talk S A1-734 hakkında kısa değerlendirme
Acer Iconia Talk S A1-734, ekran tarafında 175 mm / 6.9 inch, bataryada 3780 mAh battery, bellekte 2 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 260 g / 9.17 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Cihaz Kategorisi | Tablet |
| Çıkış Tarihi | 2016 Sep |
| Çözünürlük | 720x1280 |
| Derinlik | 9.4 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 67.6% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 175 mm / 6.9 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 101 mm |
| Hoparlör(ler) | mono |
| İşlemci (CPU) | MediaTek MT8735, 2015, 64 bit, quad-core, 28 nm, ARM Mali-T720 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 1300 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 6.0.1 (Marshmallow) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Acer |
| Model | Iconia Talk S A1-734 LTE Dual SIM 16GB |
| Nominal Batarya Kapasitesi | 3780 mAh battery |
| RAM Kapasitesi | 2 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| SIM Kart Yuvası | Micro-SIM (3FF) |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Micro-B (Micro-USB) |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.