Görsel yok
Acer
Acer Iconia One 10 B3-A30
Sürüm: 1 GiB RAM / 16GB
Henüz puanlanmamış. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Öne çıkan bazı özellikler
Ekran boyutu
256.54 mm / 10.1 inch
İşlemci hızı
1300 MHz
RAM kapasitesi
1 GiB RAM
İşletim sistemi
Google Android 6.0 (Marshmallow)
Çıkış tarihi
2016 Aug
Cepiyi puanı
76
Dengeli bir seçenek
Kullanım özeti
büyük ekran sevenler, Android ekosistemi kullananlar
büyük ekran sevenler
Android ekosistemi kullananlar
Güçlü yanlar
- Teknik özellikleri tek sayfada okunabilir şekilde sunar
Dikkat edilmesi gerekenler
- RAM kapasitesi giriş seviyesinde
Acer Iconia One 10 B3-A30 hakkında kısa değerlendirme
Acer Iconia One 10 B3-A30, ekran tarafında 256.54 mm / 10.1 inch, bellekte 1 GiB RAM gibi öne çıkan özelliklerle değerlendirilebilir.
Cepiyi puanı; ekran, batarya, performans, şarj ve bağlantı gibi teknik verileri daha kolay okunur hale getirir. Karar verirken fiyatı, güncelleme desteğini ve kendi kullanım ihtiyacınızı da birlikte değerlendirmeniz daha doğru olur.
Teknik Özellikler
| Ağırlık | 520 g / 18.34 ounces |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Cihaz Kategorisi | Tablet |
| Çıkış Tarihi | 2016 Aug |
| Çözünürlük | 1280x800 |
| Derinlik | 9.2 mm |
| Ekran Alanı Kullanım Oranı | 68.2% |
| Ekran Boyutu (Köşegen) | 256.54 mm / 10.1 inch |
| FM Radyo Alıcısı | No |
| Genişlik | 259 mm |
| Hoparlör(ler) | Yes |
| İşlemci (CPU) | MediaTek MT8163, 2015, 64 bit, quad-core, 28 nm, ARM Mali-T720 GPU |
| İşlemci (CPU) Saat Hızı | 1300 MHz |
| İşletim Sistemi | Google Android 6.0 (Marshmallow) |
| Kamera Görüntü Sensörü | CMOS |
| Marka | Acer |
| Model | Iconia One 10 B3-A30 16GB |
| RAM Kapasitesi | 1 GiB RAM |
| Ses Çıkışı | 3.5mm |
| Ses/Görüntü Çıkışı | No |
| USB | USB 2.0 / USB HS (480 Mbps) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Micro-B (Micro-USB) |
| Yakınlaştırma (Zoom) | 1.0 x optical zoom |
| Yardımcı Kamera Görüntü Sensörü | No |
Yükleniyor...
Kullanıcı Yorumları
Bu cihaz için henüz onaylı yorum bulunmuyor. İlk yorumu sen yazabilirsin.
Yorum Yaz
Yorum yazmak için lütfen
giriş yapın
.